تشریفات امرالد

بهترین تشریفات عروسی در اصفهان

تشریفات عروسی امرالد در اصفهان ارائه دهنده بهترین و حرفه ای ترین خدمات تشریفات عروسی و برگزار کننده حرفه ای مجالس عروسی است.
تیم تشریفات مجالس امرالد ، متشکل از حرفه ای ترین و متخصص ترین برگزار کنندگان مجالس و عروسی های شماست که با استفاده از متد روز به شکل کاملا حرفه ای، مجالس شما را مدیریت می کند و از شما و میهمانان تان پذیرایی می نماید.
خدمات عروسی، خدمات باغ، خدمات جشن تولد، خدمات مراسم عقد و … از جمله خدمات تشریفات مجالس امرالد می باشد.

بهترین دکور و طراحی سالن و باغ

طراحی دکور و همچنین لوکس و به روز بودن آن و تزیینات مراسمات شما، یکی از مهم ترین و اصلی ترین ارکان زیبایی در مجالس عروسی است.
تشریفات مجالس امرالد ، با استفاده از متد روز، اقدام به ایجاد حرفه ای ترین تزیینات و گل آرایی ها، تزیین محل حرکت عروس و داماد و در نظر گرفتن بهترین مکان برای عروس داماد و میهمانان می نماید.همچنین نوع ، زیبایی ، نحوه آرایش و گل آرایی و … باغ تالار از اهمیت بسیار بالایی در نزد عروس و داماد و میهمانان برخوردار است که تشریفات مجالس امرالد همواره بهترین را برای شما بر می گزیند.
بهترین باغ تالار های اصفهان ، بهترین گل آرایی، بهترین طراحی سالن، زیباترین باغ تالار اصفهان، زیباترین گل آرایی، به روز ترین تشریفات مجالس و حرفه ای ترین تشریفات مجالس را از تشریفات مجالس امرالد بخواهید.
ما همه ی شرایط را برای شما مهیا کرده ایم…

باغ عروسی امرالد به سبک روستیک

باغ عروسی امرالد به سبک روستیک : آدم های زیادی رو می شناسم که عاشق سبک چیدمان روستیک هستند ، با استفاده از اون چوب های زیبا و عناصر ساده اما خاص و دوست داشتنی، باغ تالار امرالد با دکوری به سبک روستیک

ترکیب فضاهای سنتی و مدرن با تم‌ روستیک در تالار پذیرایی امرالد خیلی جسورانه و شیک هست

تشریفات امرالد با مدیریت فرزاد هراجی
09133333309

اینستاگرام تشریفات امرالد  

اینستاگرام مدیریت تشریفات