باغ عروسی در اصفهان

باغ عروسی همیشه یکی از بهترین گزینه های برای برگزاری مراسم عروسی می باشد. به طور معمول ایرانی ها نسبت به فضاهای باز و سرسبز مانند باغ ها عکس العمل های بهتری نشان می دهند و بهتر و بیشتر استقبال می کنند. بنابراین باغ عروسی را می توان به عنوان یکی از گزینه های مهم برای محل برگزاری مراسم عروسی انتخاب نمود. تشریفات امرالد در اصفهان با در اختیار داشتن تعداد بسیار زیادی باغ عروسی با شرایط و امکانات متنوع و مختلف، گزینه های زیادی را برای انتخاب محل عروسی در اختیار شما قرار می دهد.

باغ های عروسی، بسته به امکاناتی که به شما می دهند، قیمت های متفاوتی دارند. همچنین فصلی برگزاری مراسم عروسی نیز بر روی قیمت باغ عروسی تاثیر گذار است. شرایط تاثیر گذار بر روی قیمت باغ عروسی بسیار زیاد هستند، برای مثال می توان به محل باغ عروسی، طریقه دسترسی (راحتی و خوش مسیری باغ)، امکانات باغ، منوی پذیرایی، موزیک و دی جی، تعداد مهمانان و … اشاره نمود.

تشریفات مجالس امرالد در اصفهان ، با ارائه بهترین باغ عروسی طبق شرایط و امکانات مد نظر شما، آرزوی برگزاری بهترین مراسم عروسی در بهترین باغ عروسی را برای شما دارد.

در اینجا برای انتخاب یک باغ عروسی مناسب جهت برگزاری جشن عروسی، برخی از بهترین معیار ها را بیان می کنیم.

– موقعیت و دسترسی شهری
باغ محل برگزاری جشن عروسی بایستی از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری، وضعیت مناسبی داشته باشد. هرچه مسیر دسترسی به باغ عروسی، از آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی دورتر باشد، برای خود عروس و داماد دردسر ساز خواهد بود.

– ظرفیت باغ
یکی از ویژگی های خیلی مهم که تعیین کننده تعداد مهمانان شما در جشن عروسی تان می باشد، ظرفیت باغ عروسی می باشد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، بهتر است از باغ های کوچکتر استفاده نمایید تا مهمانان در سالن پراکنده نشوند.

– سقف سالن پذیرایی
سقف سالن یکی از پارامترهای مهم در انتخاب باغ یا تالار عروسی می باشد.سقف های اکثر سالن ها معمولا دارای ارتفاع بیشتری نسبت به سایر مکان ها هستند زیرا سقف های کوتاه معمولا دلگیرند.

– پارکینگ اتومبیل
باغ عروسی یا سالنی که برای برگزاری جشن عروسی، میخواهید انتخاب کنید حداقل یک پارکینگ اختصاصی برای مهمانان داشته باشد. این پارامتر از زمان پیدا کردن جای پارک مهمانان شما کاسته و به گرم بودن مجلس عروسی تان کمک خواهد کرد.

– میز شام عروس و داماد
برخی از باغ ها و تالار های عروسی، یک میز جداگانه برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل های زیبا و شمع های متنوع تزئین می کنند. اما در برخی از باغ های عروسی، این مورد با دریافت هزینه جداگانه همراه است و برخی نیز به عنوان هدیه آن را در نظر می گیرند.

– سرویس بهداشتی
سرویس های بهداشتی نیز یکی از ملاک های مهم در انتخاب باغ عروسی می باشد که باید بدان توجه داشت. سرویس های بهداشتی باید تمیز و بهداشتی باشند. همچنین به محل سرویس ها و مسافت آنها تا محل برگزاری جشن عروسی نیز باید توجه داشت.

– سیستم گرمایشی و سرمایشی
یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت و خیلی مهم می باشد، سیستم گرمایشی و سرمایشی باغ های عروسی و سالن های پذیرایی خصوصا در فصل های تابستان و زمستان می باشد. همچنین باید به سیستم تهویه باغ عروسی یا سالن پذیرایی مورد نظر توجه لازم را داشت.

– رختکن
بهتر است یک تالار عروسی، دارای رختکن برای خانم ها و آقایان به صورت مجزا باشد تا اگر نیاز به تعویض لباس باشد، مشکلی بوجود نیاید.

تشریفات امرالد با مدیریت فرزاد هراجی
09133333309