تشریفات مجالس امرالد به سبک روستیک

سبک هنری روستیک Rustication در معماری داخلی و چیدمان دکوراسیون، به سبکی اطلاق می شود که از وسایل و لوازمی از جنس چوب جنگلی و درختان استفاده می شود. در این سبک سادگی و روستائی بودن حرف اول را می زند. این سبک در چند سال اخیر وارد دیزاین جشن های ایران شده است حتی در سنتی ترین بخش یعنی مراسم عقد. البته در سبک روستیک باید تمام اجزاء جشن با هم هماهنگ باشند به طور مثال از لباس و آرایش عروس گرفته تا ماشین و پذیرائی. ولی در جشن های اجراء شده در ایران، اغلب فقط قسمتی به این سبک اختصاص پیدا می کند. به عنوان مثال فقط در قسمتی از سالن یا باغ میز و صندلی به همراه طاق های چوبی چیده می شود که به سلیقه ی عروس و داماد برمی گردد. 

عروسی روستیک

اگر در دسته زوج های جوانی هستید که معتقدند زیبایی در سادگی ست و از طرفی نیز طرفدار طبیعت و زیبایی های خاص آن هستید می توانید سبک روستیک تشریفات امرالد را برای دیزاین جشن عروسی خود انتخاب کنید. سبک روستیک به زبان ساده تر همان سبک و روش روستایی ست که نسبت به سایر سبک های عروسی، بیشترین میزان هماهنگی با طبیعت را دارد و از دکوراسیون های روستایی الهام گرفته است. سبک روستیک دارای سادگی و زیبایی خاصی است. سبک روستیک به دور از هرگونه تجملات و دیزاین های لوکس امروزی ست و تمام دیزاین های عروسی دست نخورده به همان شکل طبیعی خود استفاده می شود و باعث شده که این سبک عروسی نسبت به سایرین متمایز شده و طرفداران بیشماری نیز پیدا کرده است.

برگزاری عروسی به سبک روستیک در فضای باز و وسیع زیبایی بیشتری دارد ضمن اینکه بازی با رنگ و نور دراین سبک بسیار جلوه زیبایی دارد. گل ها نیز در این سبک جایگاه ویژه ای دارند و باید به گل آرایی عروسی توجه ویژه ای داشته باشد. تابلوی خوش آمدگویی یکی از اولین جزییات زیبایی ست که در سبک روستیک در ابتدای ورود مهمان ها به چشم می خورد. چوب، کنف و میوه های طبیعی و آویزان کردن ریسه و فانوس ها از زیباترین لوازم برای انجام تزیینات به سبک روستیک می باشد.

سبک وینتج یا وینتچ یا vintage

تشریفات امرالد با مدیریت فرزاد هراجی
09133333309