برگزاری جشن عروسی روستیک در اصفهان

نحوه برگزاری جشن عروسی روستیک و جزییات آن

بعد از شنیدن برگزاری عروسی روستایی، ممکن است مواردی مانند باغ انگور، نیمکت های سخت، انبار غلات و چراغ هایی که به چراغ های بلند پارک شباهت دارند برایتان تداعی شود.
کارت دعوت عروسی روستایی
در صورتی که می خواهید کارت دعوتتان متناسب با سبک جشنتان باشد، توصیه می کنیم در تهیه و تدارک کارت عروسی تان، از کنف، تور و چوب استفاده کنید. هم چنین کوزه، شمع یا گلدان های کوچکی که مکان و زمان جشنتان را روی آن نوشته اید، ایده ای مناسب برای جشنتان می باشد. این گونه می توانید اطمینان پیدا کنید که کارت دعوتتان دور ریخته نمی شود.
کیک عروسی به سبک روستایی
این کیک ها از طرح های متنوع و جذابی برخوردارند. این کیک ها مانند کنده درخت، المان های طبیعی و چوب از اشکال هماهنگ با تم عروسی روستایی می باشند. می توانید کاپ کیک را جایگزین کیک بزرگ برای جشنتان نمایید.
پذیرایی مراسم عروسی
میزهای بار شیشه عسل و شکلات، همچنین میزهای ویژه سرو چای و نبات و… ایده های جالبی برای پذیرایی روستیک می باشد. هم چنین سفره خانه ای در گوشه ای از باغ هم می تواند ایده جالبی باشد. در واقع باید جشنتان را به گونه ای برگزار نمایید که مهمانانتان از آن لذت ببرند.
دسته گل استایل روستیک
این که فقط به فکر تدارک دسته گل عروس باشیم، کاملا نادرست است. در واقع فقط دسته گل به تنهایی کافی نیست. اگر تزیینات میزتان از کنف است، می توانید دیزاین دسته گلتان را هم با کنف انجام بدهید. استفاده از حلقه گل روی موها به جای تاج گل فوق العاده جالب خواهد بود.
رنگ های مناسب
برای این تم رنگ های بسیاری وجود دارد. می توان به رنگ های سورمه ای، شکلاتی، سبز زیتونی، بنفش کم رنگ، صورتی پاستلی به عنوان رنگ های پرطرفدار اشاره کرد. یک عنصر فلزی نظیر: رز گلد یا نقره ای، عنصری است که برخی از عروس خانم ها، به رنگ های گفته شده می افزایند. می توانید این رنگ ها را برای رنگ رومیزی ها، لباس ساقدوش ها، دسته گل و… به کار ببرید. به طور کلی رنگ هایی که به شکل موثر حس طبیعت را انتقال می دهند، رنگ های منتخب هستند.
گیفت ویژه عروسی روستیک به چه صورت است؟
عکسی دو نفره از خودتان که در طبیعت عکس گرفته اید، دسته گل های مینیاتوری دیزاین شده با کنف، جاکلیدی های چوبی یا گلدان های کوچک می توانند ایده های جالبی باشند. شیشه های کوچک که داخل آن از نقل یا هر آنچه خودتان دوست دارید پر کرده اید را فراموش نکنید.
دکوراسیون سبک روستیک
ریختن برگ های طبیعی بر روی میز شام و میزهای تزیینی همچون بار شمع می تواند ایده ای جالب برای دیزاین جشن عروسی باشد. در خارج از سالن عروسی تان ایستگاه عکاسی درست کنید تا مهمانانتان بتوانند آن جا عکس های یادگاری شان را به ثبت برسانند. می توانید از درختان فانوس بیاویزید. برای دیزاین بخش های مختف سالن از گندم استفاده کنید. استفاده از شیشه های مربا خوری به جای شمعدان و گل های آویز از طاقها، ایده های جذابی برای تم روستیک می باشند. می توانید میز و صندلی های چوبی را برای اینکه حستان را بیشتر القا کنید، استفاده نمایید.
توصیه می کنیم سبک عروسی روستیک را در طبیعت برگزار کنید. چرا که راحت تر می توانید دکور بچینید. در صورتی که جشنتان در باغ هم برگزار نمی شود می توانید طبیعت را وارد سالن مراسمتان کنید. همچنین قرار دادن یک کالسکه یا دوچرخه در گوشه ای از باغ، ایده ای جذاب و تکمیل کننده برای عکاسی شما و مهمانانتان می باشد.
نتیجه گیری پایانی
این که کدام یک از کارها را می پسندید، همه به سلیقه تان، بودجه تان و ایده هایتان بستگی دارد. ما در این مطلب تنها بخشی از ایده های مناسب برای این عروسی را مطرح کردیم.

تشریفات امرالد با مدیریت فرزاد هراجی
09133333309